Miks valida hansadoor?

HANSADOOR OÜ AJALUGU


1991 - asutati Sauel Harjumaal ettevõte nimega ROTOS AS, mis tegutseb plastmassi rotatsioonvalu alal alates 2007.a. CIPAX EESTI AS nime all.


1999 - loodi sama ettevõtte juurde ROTOS DOORS OÜ, mis alustas garaaži- ja tööstususte tootmise ja paigaldusega. Hiljem avati ka aiaväravate tootmisharu. Kuna sarnase nimega eksisteerisid firmad Sloveenias ja USA-s, siis oli vajadus uue kaubamärgi järgi, mida rahvusvaheliselt kaitsta.


2007- toimus struktuuri-, kaubamärgi- ja firma ärinime muutus. Edaspidi tegutseb firma samal alal HANSADOOR OÜ nime all. Kõik muud rekvisiidid ja kontaktid ning lepingulised kohustused klientide ees jäävad samaks.


 

Miks valida hansadoor?

 

1. OLEME ALATI KLIENDI JAOKS SAADAVAL.
Võtame telefoni vastu ja vastame e-meilile ka 10 aasta pärast, kui garantiiaeg on möödas. Firma tootmisbaasi ajalugu ulatub juba aastasse 1991.
 

2. Tootmine on rajatud paindliku süsteemi järgi. Sõltumata sellest, kas tegu on standardtootega või erilahendusega, tegutseb kogu meeskond selle nimel, et tähtajast kinni pidada.

 

3. Firma omanikud on igapäevaselt tegevust arendamas ja suunamas. Tehniline ja majanduslik haridus võimaldab oluliselt paremaid lahendusi pakkuda, kui konkurendid. Suudame olla paindlikud ja pakkuda lahendusi seal, kus teised seda ei suuda või ei taha.

 

4. Kasutame legaalset äri- ja projekteerimistarkvara. Meie käest ostes saate alati originaaltoodangu. Mitte kopeeritud lahendusi. Tihti avastame, et meie tehnilised lahendused või joonised on võetud kasutusele konkurentide poolt ja levivad ka internetis. Seega, mitte alati ei ole meie kodulehel joonised lahti kirjutatud peensusteni. Personaalse lahenduse puhul edastame ka tehnilised joonised personaalselt.

5. Maksud jäävad Eestisse. Erinevalt vahendajatest annab meie tootmine lisaväärtuse, millelt laekuvad maksud Eesti Vabariigile, mitte mõnele teisele riigile mujal maailmas.

 

6. Varuosade saadavus ja hind. Toote info säilib digitaalsel kujul andmekandjate eluiga arvestades vähemalt 100 aastat. Kogu selle aja jooksul on varuosad saadaval (kui just tegu pole tootmisest maha võetud automaatikaga)

 

7. Efektiivsusest tulenevalt parem hind. Meie logistiline süsteem toetab väga efektiivset IT kasutust ja sellest tulenevaid efektiivseid logistika näitajaid.

 

8. Kohalikust tootmisest tulenevalt ei pea klient talvel 20 kraadise pakasega 3 nädalat ootama, kuni uks või selle remondipaneel Euroopast kohale tuuakse. Meie operatiivsus lubab lahendada probleeme 24 h jooksul.

 

9. Ukse paneeli välimus ja vastupidavus on oluliselt parem konkurentidest. Kasutusel on jäikust suurendavad nipid.

 

10. Ukse tasakaalustus arvutatakse iga ukse kohta eraldi. See tagab kogu ukse ja automaatsüsteemi pikema eluea.

 

 

Kõike head soovides,

 

Teie Hansadoor OÜ